Je tu koniec ďalšieho školského roku a s ním aj ďalšie páskovanie, kde preverujeme našich zverencov po technickej stránke.

zobraziť celý článok
akcie_obrazok
Stellka európskou majsterkou Shito Ryu
17 Jun 2017

V Nových Zámkoch sa uskutočnil piaty ročník európskych majstrovstiev federácie Shito Ryu (ESHRKF). Na medzinárodnom podujatí uzavrela Stellka Bytčanek súťažnú sezónu tým najkrajším spôsobom.

Ďalšie zlato pre Stellku
28 May 2017

V Šuranoch sa uskutočnil 13. ročník majstrovstiev SSHRKA teda Slovenskej Shito Ryu karate asociácie. Naša Stellka vyhrala nielen svoju hmotnostnú kategóriu, ale zároveň získala aj pohár pre najlepšiu pretekárku vo svojej vekovej kategórii.

Stellka je majsterkou Slovenska
14 May 2017

Vrchol mládežníckej súťažnej sezóny v karate - Majstrovstvá Slovenskej republiky detí a žiakov - sa tento rok konal v Košiciach a ani tentoraz pri tom nechýbali mladí sokolisti zo Žiliny. V obrovskej konkurencii viac ako 500 najlepších pretekárov z celého Slovenska vybojovali jedno zlato a dvakrát bronz.

Skvelá príprava na MS
06 May 2017

Mladí sokolisti sa v rámci prípravy na blížiace sa Majstrovstvá Slovenska v karate zúčastnili posledného turnaja pred MS - Memoriálu Jozefa Juhaňáka v Žiari nad Hronom. Všetci zúčastnení si zo súťaže odniesli cený kov, z toho až dvaja zlato.

Ďalší úspešný víkend
30 Apr 2017

Aj tento víkend sa uskutočnili dve súťaže karate, z ktorých si sokolisti odniesli päť vzácnych kovov. V sobotu to bol medzinárodný turnaj Karate Grand Prix 2017 v Čadci a v nedeľu tretie kolo AKKB Bratislavského pohára karate vo Viničnom.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »