Aktuality

Sokolský agility turnaj 2019
09 Dec 2019

Opäť sme zorganizovali ďalší ročník Sokolského agility turnaja. Naši mladí bojovníci si zmerali sily v relatívne novej karate disciplíne - karate agility - kde sa, v pretekoch o čo najlepší čas, prejavuje karatistova šikovnosť, dynamika a rýchlosť. Všetci si to veľmi užili a ako odmenu získali krásnu medailu a aj niečo sladké.

Pozri si fotogalériu.

akcie_obrazok
Výkonostné testy 2019
13 Nov 2019

Opäť nastal čas testovania fyzickej výkonnosti našich cvičencov.

Cvičenci sú zoradení od najstarešieho po najmladšieho, pričom v každej disciplíne je vyhodnotené poradie jednotlivých cvičencov. Na konci je sumár s konečným poradím, zlepšenie / zhoršenie o počet miest oproti veku a počty disciplín v ktorých sa cvičenec zlepšil, resp. zhoršil oproti roku 2018.

Výsledky všetkých testov sú v nasledujúcej tabuľke.

Výborný úvod sezóny
10 Nov 2019

V Tvrdošíne sa uskutočnil 22. ročník Trstenského poháru v karate, ktorý bol spojený s otvorenými Majstrovstvami Stredoslovenského zväzu pre katedov a juniorov. Na podujatí štartovali naši dvaja kumiťáci a obaja úspešne.

zobraziť celý článok
Aj tréneri chodia niekedy na páskovanie
16 Aug 2019

Tento rok sme sa aj my tréneri rozhodli, že si zvýšime svoj technický stupeň v karate. Po 18 a 19-ročnej prestávke od posledného páskovania to bola zaujímava zmena oproti bežnému tréningu.